Konkurs - oraganizator KRUS Włoszczowa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 maja 2017

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa we Włoszczowie uprzejmie informuje, iż Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników ogłasza konkurs ofert na zorganizowanie wypoczynku letniego w 2017 roku w formie kolonii, w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, z dofinansowaniem ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

 

Głównym celem konkursu jest, wyłonienie organizacji które zorganizują wypoczynek letni w formie kolonii dla dzieci Rolników.

Program adresowany jest w szczególności do organizacji społecznych, zawodowych i samorządowych, działających w obszarze polityki społecznej, zdrowotnej, edukacyjnej, na rzecz rolników i członków ich rodzin, prowadzących działalność statutową.

 

Więcej informacji można uzyskać pod adresem

http://bip.fsusr.gov.pl/programy-spoleczne/452

 

Oferty konkursowe należy składać w formir papierowej w siedzibie Funduszu Składkowego w warszawie (00-515) przy ul. Żurawiej 32/34, w terminie do dnia 08 maja 2017 r. do godz. 16:00.

 

 Zachęcamy do udziału w konkursie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo KRUS

    Logo KRUS