GMINA SECEMIN

Turniej o Puchar Wójta Gminy Secemin w Siatkówce Plażowej Mężczyzn

14 sierpnia 2018

12 sierpnia 2018 roku na boiskach do siatkówki plażowej w Seceminie rozegrany został Turniej o Puchar Wójta Gminy Secemin w Siatkówce Plażowej Mężczyzn
Do rywalizacji przystąpiło 12 par. Wiele z rozegranych meczów stało na wysokim poziomie, co cieszyło przybyłych na turniej kibiców. Zarówno młodsze jak i bardziej doświadczone pary wykazywały się walecznością i nieustępliwością na boisku.

Miejsce I dzięki niezwykle ambitnej postawie wywalczyła para Damian Płachta, Szymon Guździoł, pokonując w finale parę Damian Nowak, Szczepan Piotrowski.
Na III miejscu uplasowała się para Robert Chrzuszcz, Mateusz Gradowicz, którzy pokonali parę Tomasz Banyś, Karol Sikorski.

Wręczenia pucharów dokonał Wójt Gminy Secemin Pan Tadeusz Piekarski.
Dziękujemy za świetną zabawę i wspaniałą rywalizację a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.