Nocny turniej siatkowy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 września 2019

Po dwóch turniejach siatkówki plażowej zorganizowanych przez Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej ZRYW Secemin przyszedł czas na Integracyjny Turniej Trójek Siatkarskich o Puchar Wójta Gminy Secemin, organizowany na boisku wielofunkcyjnym Szkoły Podstawowej im. Jana Zawady w Seceminie.

W turnieju rywalizowało osiem zespołów a ze względu na charakter zawodów, jak przystało na turniej nocny, mecze zakończyły się tuż przed północą.
Pierwsza faza turnieju to mecze grupowe (po cztery drużyny w każdej z grup i mecze każdy z każdym).Następnie rozegrano półfinały, w których spotkali się zwycięzcy grup z drużynami zajmującymi drugie miejsca w grupach.
Mecz o trzecie miejsce wygrała drużyna: Damian Płachta, Bartłomiej Duś, Sławomir Pietraszek.
W finale zagrały trójki: Grzegorz Kucharek, Adam Ziółkowski, Paweł Młyński – Robert Chrzuszcz, Dawid Król, Piotr Łukasik. Jak przystało na finał mecz zakończył się po tie-breaku i był najlepszym, jaki tego dnia mogli oglądać kibice. Losy wygranej ważyły się do samego końca. Szalę zwycięstwa na swoją stronę przechyliła jednak trójka Kucharek, Ziółkowski, Młyński i to Oni mogli cieszyć się z końcowego sukcesu.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za piękną walkę a licznie zgromadzonym kibicom za doping.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie